ACWHEADER

Kon. Atletiekclub WAASLAND.  vzw

VANHOECKEE

G. Bontinckstadion  -  Lange Rekstraat - 9100 Sint  Niklaas - ( Recreatiepark “De Ster” )

RunnersLab_LOGO_RGB_def[1]klein
burotec1
email
facebookklein
torfs
dewael
AUDENAERT
fortisbank
twan
assurantia
LOGO AKP
logo antum

7 februari 2019 :  Nationale veldloop Lebbeke
Een week voor BK Veldlopen in Brussel staan er slechts 22 ACW-atleten in de uitslag van Lebbeke  .
Wel zeven  podiumplaatsen , 2 overwinningen :  Jorden Rooms en Emiel Penneman,  2 tweede plaatsen : Lies Vercammen en Hesa  Chioua Lekhli  , en drie derde plaatsen voor Alicia De Bock,  Enzo Boeykens en Margo Nicque.
ACW-resultaten
Volledige uitslag

28ste Dubbelcross van Hamme
 op 3 februari  2019.

44 ACW-atleten staan in de uitslag, daar komen nog  2 ACW'ers bij  die de  kangoeroe-wedstrijden liepen :   Lili-Rose Saeys en Briek Everaert.
5 Podiumplaatsen voor ACW : Lucas Buysse en Lies Vercammen behaalden de zilveren medaille . Bronzen medailles waren  er voor Jorden Rooms, Fran Van Poucke en Enzo Boeykens.
ACW-resultaten in bijlage .

Volledige uitslag op
 http://www.achamme.be/cross-hamme.html

Veldloop Grimbergen op 6 januari 2019.
 30 ACW-atleten staan op de uitslag van onze eerste clubveldloop van 2019.
4 Podiumplaatsen: Liano Muyldermans , Hesa Chioua Lekhi en Margo Nique als tweeden, en Enzo Boeykens als derde.
Bovendien waren er nog 10 top-10 plaatsen.
Niet in een uitslag : Line Van Haute , kangoeroe meisjes 5de op +/- 30 deelnemers.
Uitslagen van onze atleten.

Alle uitslagen

Verslag Jos

Veldloop Sparta Bornem op 20 januari 2019.
42 ACW-atleten  in de uitslag
Een overwinning was er voor  Jorden Rooms, tweede plaatsen waren er voor  Phebe Van Lokeren ,  Fran Van Poucke , Emiel Penneman en Elke Heirman, een derde plaats  voor Lies Vercammen.  Daarbij kwamen ook nog 13 plaatsen in de top 10.
ACW-resultaten in bijlage .

Volledige uitslag op http://www.spartabornem.be/?p=5388

PK Veldlopen Zottegem 13/01/2019
34 atleten namen deel aan het Provinciaal Kampioenschap veldlopen te Zottegem.
Emiel Penneman werd bij de eerstejaars miniemen provinciaal kampioen. Daarnaast mocht Lucas Buysse bij de tweedejaars benjamins als derde het podium op.
Top 10-plaatsen waren er verder nog voor Liano Muyldermans (8e – 2011), Alicia De Bock (4e – 2009), Jorden Rooms (7e – 2009), Hesa Chioua Lekhli (10e – 2009), Fran Van Poucke (7e – 2006) en Charlotte Penneman (10e – cadetten).
ACW uitslagen

info2019

 

KALENDER31

FRIET

1 maart
Friet met stoofvlees 5€ INSCHRIJVING

2 maart
WINTERTHROW
uurrooster
on line Inschrijving
inschrijvingen

LOGO CLUBFEEST2
LOGO CLUBFEEST1

inschrijving

AFFICHE STR2019
INFO

14 april
PAASEIRENMEETING

5 mei
BVV CAD/SCH JONGENS

12 mei
SINT NIKLAASCUP

18 mei
BVV VROUWEN

15 juni
BK MASTERS

16 juni
BK MASTERS

16 juni
33 ste REYNAERTLOOP
LOGO

INFO & INSCHRIJVING

30 juni
OPENB PK + BK
WERP5K MASTERS

28 juli
VAL JONGERENTROFEE

4 augustus
OVL CRITERIUM +
OPEN PK HAMER/GEWICHT

22 augustus
WDK AVONDMEETING

21 september
OPEN PK MEERKAMP DAG 1

22 september
OPEN PK MEERKAMP DAG 2

29 september
WDK MEETING LAATSTE KANS

19 oktober
WERPERSMEETING LAATSTE KANS

ACWHEADER

Uitslagen ACW leden
ATLETIEKINFO

 

 

val

AC WAASLAND VZW    p/a Marc Van Hoey - Hoge Bokstraat 12 - 9111 Belsele acw@val.be    ac.waasland@telenet.be O/nr. 422.541.797   BTW 422.541.797 Reknr.  BE18  7376 2017 1765

LUIKB
GEDRAGSCODE
GPDR