G. Bontinckstadion  -  Lange Rekstraat - 9100 Sint  Niklaas - ( Recreatiepark “De Ster” )

ACWHEADER
RunnersLab_LOGO_RGB_def[1]klein burotec1
VANHOECKEE
fc mail

1404PAASEIERENMEETING

VALPAAS2

PDF

Uurrooster

AFFICHE STR2019

 INFORMATIE

 

ZON16 REYNAERTLOOP

WEBSITE

INFO & INSCHRIJVING

Check zeker ook onze facebookpagina

sportkampen
jeugdag

BK/PK INDOOR MASTERS GENT
5x GOUD 1x ZILVER 2x BRONS en 10x PK
Traditiegetrouw sluiten de masters het indoorseizoen af in Gent. Op hun nationale titelstrijd mogen vijf van onze ACW'ers op het hoogste schavotje plaats nemen: Isabel W45 (kogel), Ingrid W50 (pss), Etienne M75 (800), Ann W55 (hoog) en Theo M70 (kogel). Els W60 brengt zilver (200) en brons (60) mee, en ook Dirk M60 (kogel) pakt nationaal brons. 
Voor de tien provinciale titels zorgen de boven vermelde nationale medaillewinnaars aangevuld met Saskia W40 (kogel-60). Proficiat aan alle deelnemers !

herentals

BK INDOOR JUN/BEL - CAD/SCH GENT
1x GOUD 2x ZILVER 2x BRONS
foto benny

Het waren vooral de cadetten die voor deze buit zorgden met Merel (1.72) en Osaratin (1.67) in een ijzersterke hoogspringwedstrijd afgesloten met goud, zilver en dubbel PR ! 
Stijn verraste vriend en vijand met zilver en brons op 60h-8.82 en 200-23.58. Net geen podium voor Steffi, nog eerstejaars, op 60m ondanks een super 7.92 in de reeksen (8.02-4e finale), en ook op de 60h schudde ze een knappe 8.89 (9.01-6e finale) uit de benen.
Eva zorgde voor de enige medaille bij de scholieren dankzij een mooie 12.22 met de 3kg kogel.

Een dag eerder op zaterdag waren er al mooie prestaties voor onze ACW'ers, weliswaar niet beloond met podiumplaatsen. Juniore Lisse (57.84) kwam op 400m wel heel dichtbij met een vierde plek. Jienity zette scherpe tijden neer op 60 en 200 en ook belofte Nicasina wierp zich in de kijker met 10m39 in het kogelstoten.

PROFICIAT AAN ALLE DEELNEMERS ! We kijken al uit naar de zomerprestaties...

BK MASTERS VELDLOPEN TESSENDERLO
Slechts één ACW atlete ging deze uitdaging aan in Limburg. En Helen deed het prima met een 8e plaats bij de W40 ! Proficiat !

7 februari 2019 :  Nationale veldloop Lebbeke
Een week voor BK Veldlopen in Brussel staan er slechts 22 ACW-atleten in de uitslag van Lebbeke  .
Wel zeven  podiumplaatsen , 2 overwinningen :  Jorden Rooms en Emiel Penneman,  2 tweede plaatsen : Lies Vercammen en Hesa  Chioua Lekhli  , en drie derde plaatsen voor Alicia De Bock,  Enzo Boeykens en Margo Nicque.

ACW-resultaten
Volledige uitslag

28ste Dubbelcross van Hamme op 3 februari  2019.
44 ACW-atleten staan in de uitslag, daar komen nog  2 ACW'ers bij  die de  kangoeroe-wedstrijden liepen :   Lili-Rose Saeys en Briek Everaert.
5 Podiumplaatsen voor ACW : Lucas Buysse en Lies Vercammen behaalden de zilveren medaille . Bronzen medailles waren  er voor Jorden Rooms, Fran Van Poucke en Enzo Boeykens.
ACW-resultaten in bijlage
Volledige uitslag op
 http://www.achamme.be/cross-hamme.html

Veldloop Sparta Bornem op 20 januari 2019.
42 ACW-atleten  in de uitslag
Een overwinning was er voor  Jorden Rooms, tweede plaatsen waren er voor  Phebe Van Lokeren ,  Fran Van Poucke , Emiel Penneman en Elke Heirman, een derde plaats  voor Lies Vercammen.  Daarbij kwamen ook nog 13 plaatsen in de top 10.

ACW-resultaten in bijlage .
Volledige uitslag op http://www.spartabornem.be/?p=5388

Veldloop Grimbergen op 6 januari 2019.
 30 ACW-atleten staan op de uitslag van onze eerste clubveldloop van 2019.
4 Podiumplaatsen: Liano Muyldermans , Hesa Chioua Lekhi en Margo Nique als tweeden, en Enzo Boeykens als derde.
Bovendien waren er nog 10 top-10 plaatsen.
Niet in een uitslag : Line Van Haute , kangoeroe meisjes 5de op +/- 30 deelnemers.

Uitslagen van onze atleten.
Alle uitslagen
Verslag Jos

PK Veldlopen Zottegem 13/01/2019
34 atleten namen deel aan het Provinciaal Kampioenschap veldlopen te Zottegem.
Emiel Penneman werd bij de eerstejaars miniemen provinciaal kampioen. Daarnaast mocht Lucas Buysse bij de tweedejaars benjamins als derde het podium op.
Top 10-plaatsen waren er verder nog voor Liano Muyldermans (8e – 2011), Alicia De Bock (4e – 2009), Jorden Rooms (7e – 2009), Hesa Chioua Lekhli (10e – 2009), Fran Van Poucke (7e – 2006) en Charlotte Penneman (10e – cadetten).
ACW uitslagen

INFO

info2019

ORGANISATIES

2019

MAART

2

WINTERTHROW
uitslagen

APRIL

14
PAASEIERENMEETING

MEI

5
BVV CAD/SCH JONGENS

12
SINT NIKLAASCUP

18
BVV VROUWEN

JUNI

15
BK MASTERS

16
BK MASTERS

16
33 ste REYNAERTLOOP
LOGO

INFO & INSCHRIJVING

30
OPEN PK + BK
WERP5K MASTERS

JULI

28
VAL JONGERENTROFEE

AUGUSTUS

4
OVL CRITERIUM +
OPEN PK HAMER/GEWICHT

22
WDK AVONDMEETING

SEPTEMBER

21
OPEN PK MEERKAMP DAG 1

22
OPEN PK MEERKAMP DAG 2

29
WDK MEETING LAATSTE KANS

OKTOBER

19
WERPERSMEETING LAATSTE KANS

torfs
dewael
AUDENAERT
fortisbank
twan
assurantia
LOGO AKP
logo antum

 

ATLETIEKINFO

AC WAASLAND VZW    p/a Marc Van Hoey - Hoge Bokstraat 12 - 9111 Belsele acw@val.be    ac.waasland@telenet.be O/nr. 422.541.797   BTW 422.541.797 Reknr.  BE18  7376 2017 1765

wil je weten hoe AC waasland vzw omgaat met jou gegevens, klik dan hier